Auto kredīts ārzemēs strādājošiem

Ātrs un izdevīgs auto līzings un kredīts ārzemēs strādājošajiem 2015. gadā var būt noderīgs, ja plānots pirkt automašīnu uz nomaksu. Tā kā ārzemēs dzīvojošie tautieši ienākumus saņem citā valstī, svarīgākais kritērijs, lemjot par naudas aizdošanu, ir spēja pierādīt ienākumus. Papildus tiek izvērtēta arī klienta – kredītvēsture, kredītsaistības, ienākumu regularitāte, apgādājamo skaits, naudas plūsma kontā.

Kā pieteikties kredītam ?

Šobrīd, lai aizņemtos naudu vairs nav vajadzīgs iet uz aizdevēja biroju. Savas iespējas saņemt auto kredītu iespējams uzzināt, neizejot no mājas, jo pieteikums ir jāaizpilda online vidē.

Aizpildīt pieteikumu auto kredītam >>  (Izvērtēšana bez maksas. Atbilde 30 min.)

Ātrais auto kredīts - līzings ārzemēs strādājošiemPēc anketas izvērtēšanas kredīta devējs sniegs atbildi uz epastu un/vai pa telefonu. Krietni lielākas iespējas iegūt līzingu internetā ir tiem Latvijas iedzīvotājiem, kam ir regulāri ienākumi un tīra kredītvēsture. Algas saņemšana ārzemēs var būt un var nebūt šķērslis. Viss atkarīgs no kreditora nosacījumiem un vēlmes paplašināt klientu loku. Apstākļos, kad aizdevums tiek atteikts nevajadzētu noskumt, bet gan vērsties pie cita līzinga devēja Latvijā vai vēl labāk pieteikties aizdevumam savā jaunajā mītnes zemē. Imigranti, kam ir pastāvīgās uzturēšanās atļauja, regulāri, oficiāli ienākumi, pozitīva kredītvēsture var saņemt kredītu gan Lielbritānijā, Īrijā un Skotijā, gan Vācijā, Austrijā un Francijā.

Pats svarīgākais ir parādīt sevi kā uzticamu klientu, kas spēs izpildī kredītsaistības līgumā noteiktajā termiņā. Ja bankai vai jebkuram citam aizdevējam radīsies šaubas par Jūsu spējām atmaksāt naudu, kredīts netiks piešķirts.

Ko darīt, ja kredīts netiek piešķirts ?

Situācijas mēdz būt dažādas un reizēm naudas aizdevums auto iegādei tiek atteikts pat klientiem, kam to formāli būtu jāsaņem. Šādā situācijā ir vērts mēģināt pieteikties kredītam citā uzņēmumā. Vairumā gadījumu par pieteikuma izvērtēšanu netiek prasīta komisijas maksa, līdz ar to, izvērtējot vairākus variantus nav iespējams zaudēt, tikai iegūt.

Protams, mēdz būt arī reizes, kad auto līzings tiek atteikts pilnīgi visur. Ja tas notiek ar Jums, apdomājiet vai neesat prasījuši pārlieku lielu kredīta summu. Iespējams, varat iegādāties lētāku auto ar zemākām ekspluatācijas izmaksām. Vienlaikus pastāv iespēja, ka kredīta nesaņemšana ir labākais, kas ar Jums ir noticis, jo pasargā no liekām nepatikšanām nākotnē.

Pirms aizņemties ļoti rūpīgi izvērtējiet savu maksātspēju. Aizņemieties atbildīgi.