Auto līzinga kompānijas

Latvijā aizvien pieaug to auto īpašnieku skaits, kas savu automašīnu ir iegādājušies uz nomaksu. Pērkot auto līzingā rodas iespēja palielināt dzīves komfortu jau šodien, maksājot par to katru mēnesi noteiktu summu.

apskatīt līzinga piedāvājumus Ņemot vērā, ka katram no mums ir savādākas finansiālās iespējas, vajadzības un vēlmes, ir vērts izvērtēt dažādus līzinga variantus. Vienkāršākais veids, kā to izdarīt ir pieteikties aizņēmumam dažādos uzņēmumos. Saņemot piedāvājumus varēsiet izvēlēties, kurš no aizdevējiem sola izdevīgākus un lētākus nosacījumus.

Ko piedāvā līzinga kompānijas auto pircējiem ?

Nav svarīgi, vai plānots iegādāties jaunu, mazlietotu vai lietotu automašīnu. Līzings ir saistīts ar papildus izmaksām par līguma slēgšanu, ikmēneša procentumaksājumiem un komisijas maksām. Brīdī, kad izlemts pirkt auto, kura vērtība pārsniedz brīvi pieejamos līdzekļus, aizņēmums ir praktiski vienīgā izvēle, ja auto iegāde ir svarīga.

Pieteikties auto līzingam varat internetā, aizpildot kredīta pieteikumu. Atkarībā no izvēlētā uzņēmuma pieteikums tiek izskatīts vienas stundas vai dažu dienu laikā. Aizdevuma nosacījumi ir atkatīgi no līzinga summas, aizdevuma termiņa, auto tehniskā stāvokļa, kredītvēstures, ienākumiem un pašreizējām kredītsaistībām. Jaunākam transporta līdzeklim auto līzinga kompānija var piedāvāt izdevīgākus, t.i. zemākus procentus, jo klients papildus iegādājas arī KASKO apdrošināšanu. KASKO pasargā klientu no zaudējumiem, ko varētu radīt negadījumi uz ceļa, zādzība vai pat saskriešanās uz ceļa ar meža dzīvnieku, ko tradicionāli nesedz OCTA apdrošināšana.

Sanemt Auto Lizingu - hipolizings.lv

Līzinga noformēšana un pirmās iemaksas apmērs

Aizpildot pieteikuma anketu, Jums būs jānorāda informācija par sevi, ienākumiem, pašreizējām kredītsaistībām, apgādājamajiem, iespējams, arī uzkrājumiem. Pēc anketas saņemšanas līzinga devējs izvērtēs datus un sazināsies ar Jums maksimāli īsā laikā. Ja radīsies kādi neskaidri jautājumi, saņemsiet zvanu uz norādīto mobilā tālruņa numuru. Pozitīva lēmuma gadījumā ziņu saņemsiet savā epastā un/vai pa telefonu.

Ņemiet vērā – noformējot līzingu, Jums tiks prasīts nodrošināt līdzfinansējumu vismaz 10% apmērā no auto iegādes vērtības. Izņēmums – situācijas, kad tiek iegādāts pilnīgi jauns auto. Šādās reizēs pirmā iemaksa reizēm nav nepieciešama, jo auto ražotājs piedāvā īpaši izdevīgus transporta līdzekļa iegādes noteikumus. Visos citos gadījumos, lai nodrošinātos pret nesaprātīgu lēmuma pieņemšanu aizdevējs prasīs nodrošināt 10% līdzfinansējumu.

Papildus tam līzinga kompānijas prasa komisiju par aizdevuma apkalpošana. Maksājums var variēt robežās no 1% līdz 3% no kredīta summas noteikto limitu ietvaros (piemēram, ne vairāk kā 250 eiro).

Kā samazināt riskus ?

Viens no veidiem kā būtiski samazināt līzinga riskus ir atbilstošas apdrošināšanas polises iegāde. Šeit mēs ar to saprotam, KASKO apdrošināšanu, kas nosedz krietni plašāku risku spektru nekā standarta OCTA apdrošināšana. Vienlaikus vēl svarīgāk ir ļoti rūpīgi izvērtēt savas finansiālās iespējas un vajadzības. Atbildiet uz jautājumiem – vai spēsiet segt parādsaistības līgumā noteiktajā termiņā, vai auto atbilst Jūsu dzīvesveidam, kādas ir transporta līdzekļa ekspluatācijas un remonta izmaksas. Auto līzinga kompānija neiedziļinās šajos jautājumos, bet tikai izvērtē, vai spēs atgūt savus finanšu līdzekļus. Aizņemieties atbildīgi.